/Files/images/obschie/изображение_viber_2020-04-29_17-03-07.jpg

  • ü Конфіденційність – це основний принцип психологічної допомоги. Якщо Ви звертаєтесь до практичного психолога коледжу особисто, то про це ніхто не буде знати. Вся робота проводиться індивідуально та не розголошується.
  • ü Повага та розуміння – ми щиро бажаємо Вам допомогти та з повагою приймаємо Вас. В ході психологічної роботи Ви відчуєте розуміння та підтримку.
  • ü Будова та розвиток довіри – кожен відчуває, що важко відкривати свій внутрішній світ іншим. Тому Ви будете самі вирішувати, що казати психологу, які техніки обирати для роботи та в якому режимі діяти. В будь-якому разі Ви маєтеправо припинити подальшу роботу з психологом та відмовитись від психологічної допомоги.
  • ü Розвиток навичок психологічної саморегуляції – головна задача допомогти Вам опанувати навички саморегуляції, для того, щоб в майбутньому Ви змогли самостійно вирішувати всі складні життєві ситуації та допомагати іншим.
  • ü Створення умов безпечного освітнього простору з увагою до кожного учасника освітнього процесу.

Дуже часто люди вважають звернення до психолога слабкістю. Тому Вам може бути незручно вперше звернутись до психологічної служби. В такому разі спробуйте поміркувати над тим, що задача психолога не знайти щось в вашій голові, а допомогти Вам розібратись в своєму внутрішньому світові та навчити стратегіям роботи зі своїми емоціями, думками, особистісними якостями тощо. Всі зміни Ви робите самі, а психолог лише допомагає Вам зробити це якомога краще.

Кiлькiсть переглядiв: 607

ЗАПРОШУЄМО НАВЧАТИСЬ ДО НАШОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ!

Дата останньої зміни 15 Вересня 2021

Фотогалерея