Завітайте до нашої бібліотеки!


/Files/images/bbloteka/unnamed (8).jpg


Сьогодні, в добу комп’ютеризації, книга все ж таки залишається неоціненним скарбом, як джерело мудрості, знань, досвіду та фундаментом освіти; а бібліотека – це основа цього фундаменту.

/Files/images/bbloteka/unnamed (7).jpg Бібліотека Рубіжанського індустріально-педагогічного коледжу є науковим, навчальним, інформаційним та культурно-освітнім структурним підрозділом, який здійснює бібліотечний та інформаційно-бібліографічний супровід навчально-виховного процесу.

Завдання: забезпечення навчально-виховного процесу необхідними виданнями; повноцінне задоволення інформаційних потреб викладачів /Files/images/bbloteka/b7.jpg та студентів; застосування сучасних інформаційних технологій; удосконалення системи організацій відкритого доступу користувачів до різноманітних джерел інформацій через використання сучасних форм і методів роботи.


Структура: абонемент, читальний зал із комп’ютерною зоною, книгосховище.

Основні функції:здійснення довідково-інформаційного і бібліотечно-бібліографічного обслуговування користувачів, інформування про нові надходження літератури, організація виставки нових надходжень та тематичних виставок до педагогічних нарад, знаменних дат у галузі освіти і культури, днів інформації, проведення оглядів літератури з актуальних питань.


/Files/images/bbloteka/1.jpg

В бібліотеці коледжу користувач має право:

  • *користуватися друкованими документами з фондів читального залу;
  • *користуватися каталогами і картотекою;
  • *одержувати консультації фахівців;
  • *одержувати бібліотечно – бібліографічні довідки;
  • *користуватися послугами Інтернет;
  • *знайомитись з новими надходженнями у бібліотеку;
  • *знайомитись з періодичними виданнями.

/Files/images/bbloteka/original-1317385388.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 1197

ЗАПРОШУЄМО НАВЧАТИСЬ ДО НАШОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ!

Дата останньої зміни 15 Вересня 2021

Фотогалерея