Спеціальності "Зварювання" в нашому технікумі —чверть століття!

/Files/images/e90279f8a986f0fcabc0fa8f6ee4626a.jpg Профіль підготовки «Зварювання» відкрився у РІПТі в 1982 році. Нам вдалося зберегти його і час показав правильність нашого вибору. Ми можемо запропонувати вам навчання за професією електрогазозварник і придбати спеціальність «Зварювання». Окрім цього ви одночасно отримуєте педагогічну освіту за фахом «Професійна освіта» . В цьому вам допоможе колектив найдосвідченіших викладачів і майстрів виробничого навчання.
Останні роки збільшується потреба ринку праці у висококласних фахівцях технічних спеціальностей і кваліфікованих робочих різних професій.
Є великий попит на електрогазозварників і технологів зварювального виробництва, тому що немає такої галузі промисловості, транспорту, сільського господарства, де б не було потреби у фахівцях, здатних забезпечити ремонт зношеного або зруйнованого устаткування, монтаж металоконструкцій будь-якої складності, виготовлення ядерних реакторів, хімічних і нафтохімічних апаратів, шахтного устаткування, трубопроводів, вагонів, автомобілів і т.д., і т.п. До речі, в корпусі сучасного автомобіля — більше 10 тис. зварних швів, залізничного пасажирського вагону—30 тис. авіаційного лайнера— декілька мільйонів!
Кiлькiсть переглядiв: 376