FacebookПідписатися на RSS

Закінчилася вступна кампанія

Її підсумки показали, що спеціальності, яких можна набути в нашому навчальному закладі, користуються популярністю серед абітурієнтів. Переваги РІПТу - ще й у тому, що в нашому навчальному закладі можна одержати не тільки робітничу професію, а потім - споріднену спеціальність, але й педагогічну освіту.

Цього року на II ступінь денного відділення (освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст») було подано 392 заяви. 240 осіб були прийняті на бюджетну форму навчання. Конкурс був практично на всі профілі підготовки. Але найбільше всього заяв, було подано на зварювальне виробництво - 78, організацію обслуговування населення - 74, виробництво харчової продукції - 50, будівництво та транспорт - по 40, обслуговування та ремонт електропобутової техніки – 34, гірництво - 32.

Серед абітурієнтів були не тільки випускники шкіл та проф. тех. п. нашого міста та Сєвєродонецька, Лисичанська, Кремінної, а токож з Луганська, Стаханова, Щастя, Сватівського, Новоайдарського, Старобільського, Троїцького, Краснолиманського районів.

Підвищити свій професійний рівень можна також і на заочному відділенні. Цього року на заочну форму навчання було подано 147 заяв, 107 осіб стали студентами бюджетної форми навчання.

Кiлькiсть переглядiв: 1318