FacebookПідписатися на RSS

Вічна пам'ять

/Files/images/Публикация1.jpg Богачов

Петро Іванович

19.06.1937 – 18.04.2021

Рубіжанський індустріально-педагогічний колледж з глибокою скорботою повідомляє, що на 84-му році життя закінчив свій життєвий шлях ветеран педагогічної праці, Заслужений працівник освіти України, Петро Іванович Богачов.

Майже все своє життя він віддав роботі в системі професійно-технічної освіти. Його трудовий стаж складає 60 років, педагогічний стаж – 43 роки 5 місяців.

Життєвий шлях Петра Івановича був непростим, як у всіх дітей воєнної пори. Народився в шахтарській родині в с. Нагольно-Тарасівка Ровеньківського району. Рано залишився без батьків. Працював на шахті, навчався в гірничо-промисловому училищі. Після строкової служби в армії в 1961 році вступив до Рубіжанського індустріального технікуму, з яким потім пов’язав практично все життя.

Розпочав свою педагогічну діяльність в ПТУ №38 м. Рубіжного у 1964 році на посаді майстра виробничого навчання, потім був переведений старшим майстром. П’ять років був заступником директора Рубіжанської філії Всесоюзного інституту підвищення кваліфікації. Чотири роки очолював ПТУ №5 м. Рубіжне.

В подальшому робота проходила в Рубіжанському індустріально-педагогічному технікумі: заступник директора з виробничого навчання, методист та завідувач денним будівельним відділенням, заступник директора з навчальної роботи, виконуючий обов’язки директора, викладач.

Нагороджений Почесними грамотами Президента академії економічних наук, Луганського обласного управління профтехосвіти; Грамотами Голови Луганської облдержадміністрації та Голови Луганської обласної ради, Луганського філіалу академії економічних наук, виконавчого комітету Рубіжанської міської ради та іншими, медаллю «Ветеран праці», відомчими нагрудними знаками «Відмінник освіти України» та «Антон Макаренко».

Указом Президента України в 2011 році Петру Івановичу Богачову було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Ми пам’ятаємо його серйозним і вимогливим, та водночас уважним до кожного викладача і студента. Петро Іванович був справжнім патріотом свого закладу освіти. Навіть в останні тижні свого життя він не переставав цікавитися тим, що відбувається в коледжі.

Весь колектив щиро сумує і висловлює співчуття рідним і близьким Петра Івановича Богачова.

Кiлькiсть переглядiв: 67