Спеціальності за якими ведется набір на заочне відділення технікуму:

за спеціальностями:

1.) 5.13010101 "Соціальна робота" (Базова освіта вступника: повна загальна середня освіта)

2.) 5.01010401 "Професійна освіта" (Базова освіта вступника: кваліфікований робітник за фахом з повною загальною середньою освітою)

ПРОФІЛІ ПІДГОТОВКИ:

  • “Зварювання”;
  • “Будівництво”;
  • “Транспорт”;
  • “Харчові технології;
  • “Гірництво”;
  • “Побутове обслуговування населення" (Організація обслуговування населення);
  • “Побутове обслуговування населення" (Обслуговування та ремонт електропобутової техніки);
  • “Технологія виробництва легкої промисловості" (Швейне виробництво).

Дорогі друзі!

/Files/images/20181105_100832_HDR.jpg На жаль, багато хто вважає, що заочна освіта — це не освіта, що після тридцяти пізно сідати на студентську лаву, що з віком «мозок усихає». Не перечитати подібних міфів.

Але, спираючись на багаторічну роботу із студентами-заочниками, з повною відповідальністю можу заявити, що все це — не більш, ніж міфи. А точніше — просто помилки.

Щорічно їх спростовують близько двох сотень випускників нашого заочного відділення, які одержують диплом молодшого фахівця і починають будувати нове життя, нову кар'єру.

Вчитися завжди складно. Вчитися заочно, суміщаючи навчання з роботою і сім'єю, — важко удвічі, тому викладачі і співробітники РІПТу з великою повагою відносяться до студентів-заочників, допомагаючи їм отримати якісну освіту.

Реальна освіта — краще, ніж примарна надія на брак з особою королівської крові!

У заочної форми навчання, звичайно, є свої недоліки, точніше, складнощі. Але переваг, повірте, набагато більше. Що це ж за переваги?

Як правило, на заочне відділення поступають люди з певним професійним і життєвим досвідом, тому вони більш осмислено підходять до вибору спеціальності і чітко знають, які знання і навики хочуть отримати.

Переважна більшість студентів-заочників через різні обставини в юності не скуштувала радощів студентського життя. У них з'являється шанс отримати незабутній досвід студентства, продовжити молодість.

Для тих, хто вже має якусь спеціальність заочне навчання надає можливість оволодіти новою професією, змінити роботу, знайти нові фарби життя.

Навчання на заочному відділенні вимагає великої напруги сил і самовіддачі, зате привчає чітко планувати свій час, робить людину більш зібраною і відповідальною.

Не засмучуйтеся, якщо Вам вважається, що навчання віднімає Вас у Ваших дітей — зовсім ні, воно зближує Вас, діти з великою пошаною відносяться до батьків-студентів, батьки ж краще розуміють проблеми дітей.

І останнє: регулярне отримання нових знань, поза сумнівом, йде на користь інтелекту, що підвищує самоповагу людини і його соціальний статус.

Приходьте до нас, і Ви зможете переконатися в цьому на власному досвіді!


Кiлькiсть переглядiв: 1120